Koalice bez SPD a jaké politické hrátky ČSSD

1. července 2018 v 21:27 | Ladislav Račok |  Domácí politka a společnost
Je to zvláštní, kam až se politikum dostalo, jak hluboko klesly zájmy a potřeby občanů
České republiky a jejich volání po odstranění tunelování, korupce, bratříčkování a rozdělování si politické moci ve jménu zachování privilegovaných hlav, jejich postů a zejména jejich pocitů politické moci.
Kam se poděla hrdost českých politiků, jejich národní cítění, jejich národní hrdost, jejich povinnost a čest bránit nedotknutelnost, suverenitu a nezávislost České republiky.
Prazvláštní je křečovitost a volání TOPO9 a STAN po demokracii a pokud možno prosím,
tak tu demokracii radši na desátou, ono to pak má lepší grády.
Nejvíce mne na tom mrzí, že kardinál Richeliu zbalamutil ODS a nyní je jeho pocit moci přímo vyjádřen tím, jak hrdě vztyčenou hlavu nosí. Však přijde čas, kdy sama ODS pozná a pocítí, jak vrtkavá a falešná je přízeň Richeliu, ale to již může být pozdě, tak jak to v minulosti poznaly i jiné politické strany, kterým zamotal hlavy, využil a nakonec je již nepotřebné, zneuctěné, zbavené politické síly svých voličů a příznivců odhodil.
A co ta ČSSD, co jejich poslání a vize, jak známe ČSSD z dávné historie, kam se ta poděla.
A proč se změnila v nenažranou hydru, která chce jenom tu moc, moc a zase moc, že i ten pánbůh na nebesích kroutí hlavou nad tím, jak předáci ČSSD v minulosti se rvaly za čest, pravdu, jak bojovali proti tunelování a korupci, jak hájili celistvost a svrchovanost Československé republiky, a to už vůbec nemluvím o tom, že by nevpustili do země našich předků muslimsko - islámskou ideologii, tu ideologii, která je nelidská, krutá, vraždící.
A tak kdo vlastně dneska hájí tu Českou hroudu, zem našich předků, co za ní bojovali a umírali naši otcové, matky, synové a dcery.
ODS se v tomto směru zcela vytratila, zalezla do ulity vyčkávání a její naděje syna mladšího je ještě slabá.
A KSČM, přesto, že je, nemusím, tak se ptám, kde je jejich víra a jistá část ideologie v zájmu vlasti, v zájmu České republiky.
Tak kdo nám tam ještě zbyl, zůstal tam vůbec někdo?
Ano, ne ANO, ale to opovrhované, zatracované, xenofobistické, rasistické,
no přeci SPD a její předseda Tomio.
No v tuto chvíli zůstalo samo, a v tuto chvíli, právě v tuto chvíli je zapotřebí si říci,
volební programy musí stranou, musí stranou politické programy a jejich ideologie, musí jít stranou vše, co není podstatné.
A co je tedy podstatné?
No přeci suverenita, nezávislost a nedotknutelnost České republiky, zachování její ústavnosti, její zachování práva o sobě sama rozhodovat.
No a na závěr, pokud to ANO není schopno pochopit, pokud to nevidí, kam jí směřuje koalice s ČSSD, ta ČSSD, která v nedávných volbách a koalici plně deklasovala, potopila, tak je potom lepší vyvolat předčasné volby, rozdat lidem nové karty, a ať lidé rozhodnou, a dají hlas těm politickým subjektům a hnutím, a jednotlivcům, o kterých budou přesvědčeni, že naplňují, splňují jejich představy o tom, jak se má naše vlast, naše zem,
Česká republika ubírat, a kam má být směřována.
V. r. - Ladislav Račok
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Co si o tom myslíte?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama