Debil nejsem, ani schizofrenik

7. července 2018 v 15:20 | Ladislav Račok |  Domácí politka a společnost
Debil nejsem, ani schizofrenik. Ale co předvádí Babišova vláda, a po posledním vystoupení premiéra v Parlamentu České republiky, kdy prohlásil, že dokud on bude premiérem České vlády, tak České republice žádná migrace nehrozí.
Ano, takto to doslova pan premiér řekl:
" Dokud budu premiérem České vlády, tak České republice žádná migrace nehrozí."
Tak nevím, debil nejsem, ani schizofrenik. Pokud jsem tedy tomu dobře rozuměl, tak poslední podepsaná mezinárodní úmluva ministrem zahraničí v demisi, bez vědomí Parlamentu a Senátu České republiky, je tak pro formu, která nemá žádnou právní normu a nemá ani právní dopad na stát, podle mezinárodního práva a mezinárodní úmluvy tzv. Marakéšským protokolem, který řeší migraci z afrických zemí. Konference v marockém Marakéši, která se konala v květnu tohoto roku, je vlastně přijetím akčního plánu do roku 2020. Podle ministra zahraničí Lubomíra Metnara se vlastně jedná o právně nezávazné dokumenty pro Českou republiku, a že na různých webech koluje špatný překlad Marakéšské deklarace. V dokumentu je naopak závazek pro africké státy, že budou více podporovat boj proti nelegální migraci.
Tak nevím, debil nejsem, poslanci ANO v Evropském parlamentu hlasovali spolu s poslanci ČSSD pro migrační politiku vyhlášenou Evropskou unii, vláda nepřijala konkrétní kroky ohledně Dublinu IV. a Istanbulské úmluvy, ze všech stran se o tom píše, cituje, a pan premiér všechno přechází slovy, že České republice žádná migrace, žádná invaze muslimo - islámské ideologie nehrozí, a jeho slova mne fakt uklidnila, když prohlásil v Parlamentu České republiky, "že pokud bude premiérem, že žádná migrace nehrozí".
No to tedy jsem z toho tedy dobře informovaný, proč tedy vláda nezaujme stanovisko jasné, zřetelné a formou sdělovacích prostředků, formou diskuzí na Primě v pořadu "Partie",
nebo v pořadu " Otázky Václava Moravce", se k této velmi závažné problematice nepostaví čelem tak, aby občané České republiky věděli a pochopili, že mají vládu ve své zemi, která hájí jejich zájmy, hájí zájmy České republiky zrovna tak, jak to dělá Polsko a Maďarsko.
Pak ovšem musím říci, že nejsem ani schizofrenik s rozpolcenou osobností, kdy za ANO
Eurokomisařka paní Eva Jourová vydává prohlášení a vyzývá k blokaci Maďarska za odmítnutí podepsat Marakéšský protokol a své stanovisko umocňuje vyjádřením, " Pro Evropské státy je existenční nutností vydržet pohromadě.
Na konferenci "Výzvy pro Evropu" v Kaiserštejnském paláci, a vyzvala Česko, aby bylo aktivní a nesnažilo se být solidární s Polskem a Maďarskem. Jinak může mít v budoucnosti problém.
Tak vám nevím, ale někdo tady lže, jak když tiskne. Odpověď si musí každý najít sám.
Věřím, že nejsem debil, a ani schizofrenik, ale někdo si silně zahrává, s trpělivostí Čechů, Moravanů a Slezanů a všech ostatních národností, které přijali Českou republiku za svou vlastní i s jejím způsobem života, tradicemi, křesťanstvím.
Já jí našel.
Věřím, že způsob života nebude prodán muslimsko - islámské ideologii, která je nelítostná, krutá, násilná, že naše zem nebude ničena migranti, kteří jsou z jiného světa, s jinou kulturou a jiným myšlením, jak se to nyní projevuje v Evropských zemích jako Německu, Francii, Anglii, Holandsku, Belgii, Švédsku, Norsku, Finsku.
Podle všeho, jedinou silou nyní v Parlamentu České republiky, hájící zájmy mojí země, mojí vlasti, České republiky je SPD a Tomio Okamura. Proto taky SPD rostou preference, a já tyto rostoucí preference jenom podporuji a schvaluji, a věřím, že jich bude tolik, že naše,
"Krásná země, kde domov můj", zůstane bezpečná, zachována pro přítomnost a budoucnost nás všech, našich dětí, naší kultury, naše tradice zůstanou opřeny o křesťanství a bude zachován náš způsob života.
Že národy Čechů, Moravanů a Slezanů nezaniknou, nebudou vymazány z mapy Evropy, jak by si to někteří přáli. Že má vlast, má rodná zem, zem plná hájů, řek, ptactva zůstane srdcem Evropy a hradbou hájící Evropské tradice, kulturu, demokracii, a naší víru - křesťanství.
Česká republika je naše, a my si jí vzít nedáme.
Děkuji čtenářům za trpělivost a přízeň.
V. r. - Ladislav Račok
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký je váš názor?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama